Rezerwacja: tel. 22 10 11 616
tel. 22 10 11 616
    Zaloguj

KONTAKT

 

Teatr Syrena
ul. Litewska 3
00-589 Warszawa

NIP 525-000-96-83
REGON 000277380

Portiernia czynna całą dobę
tel. 22 10 11 635, 22 10 11 617


 Kasy biletowe i rezerwacje

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 12:00 - 18:00
niedziela 15:00 - 18:00
oraz na 1 godzinę przed spektaklem.
przerwa od 14:30-15:00

mail: bilety@teatrsyrena.pl

Katarzyna Skobodzińska
tel. 22 10 11 616
k.skobodzinska@teatrsyrena.pl

Mirosław Kalinowski
tel. 22 10 11 613
m.kalinowski@teatrsyrena.pl

Nr konta bankowego (dla rezerwacji):
19 1090 1870 0000 0001 3153 4682

SWIFT: WBKPPLPP


 Dyrektor Teatru Syrena
Jakub Biegaj
j.biegaj@teatrsyrena.pl

Dyrektor Artystyczny
Wojciech Malajkat
w.malajkat@teatrsyrena.pl

Koordynator pracy artystycznej
Alicja Patora – Goller
tel. 22 10 11 604, 22 628 27 94
a.goller@teatrsyrena.pl

Kierownik literacki
Iza Natasza Czapska
tel. 22 10 11 626
i.czapska@teatrsyrena.pl

Sekretariat
Amanda Zaleska
tel. 22 10 11 601
a.zaleska@teatrsyrena.pl


Kierownik Marketingu i PR
Agata Sobierajska
tel. 22 10 11 624
a.sobierajska@teatrsyrena.pl

Marketing i PR
Tomasz Ośka
tel. 22 10 11 615
t.oska@teatrsyrena.pl

Eventy, sprzedaż korporacyjna, edukacja
Kamil Sadowski
tel. 22 10 11 630
k.sadowski@teatrsyrena.pl

Edukacja
Paulina Huczyńska
tel. 22 10 11 609
p.huczynska@teatrsyrena.pl

 Kierownik ds. operacyjnych
Tomasz Chyła
tel. 22 10 11 614
t.chyla@teatrsyrena.pl

Kierownik administracyjny
tel. 22 10 11 611
Antoni Budrewicz
a.budrewicz@teatrsyrena.pl


Kierownik Impresariatu i Syrena Music
Kamila Worobiej
tel. 22 10 11 602
mobile: 791 629 750
k.worobiej@teatrsyrena.pl

Impresariat / Koordynator projektu Muzyczna Scena MINI
Sabina Stępień
tel. 22 10 11 606
s.stepien@teatrsyrena.pl


Kierownik produkcji
Monika Walecka
tel. 22 10 11 632
m.deptula@teatrsyrena.pl

Szef pracowni elektrycznej
Artur Wytrykus
tel. 22 10 11 641
oswietlenie@teatrsyrena.pl

Szef pracowni akustycznej
Marcin Bociński
tel. 22 10 11 640
akustycy@teatrsyrena.pl


Kierownik finansowy
Grzegorz Rychlik
g.rychlik@teatrsyrena.pl

Główna księgowa
Agata Wiśniewska
a.wisniewska@teatrsyrena.pl


Webmaster
webmaster@teatrsyrena.pl