Rezerwacja: tel. 22 10 11 616
tel. 22 10 11 616
    Zaloguj

BILET SENIORA

REPERTUAR

Regulamin sprzedaży Biletu Seniora

Obowiązuje od 25.02.2015r.

1.    Bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom (wyłącznie po okazaniu stosownego dokumentu uprawniającego do zniżki, przed wejściem na widownię tj. legitymacji lub dowodu osobistego w przypadku osób, które przekroczyły 65. rok życia)
2.    Osoba posiadająca uprawnienia emerytalne i rentowe może zakupić w ramach jednej legitymacji jeden bilet zniżkowy.
3.    Cena biletu ulgowego to 45 zł. Dotyczy wszystkich spektakli wieczornych z wyłączeniem premier, bajek,  spektakli zewnętrznych, spektaklu sylwestrowego.
4.    Bilety ulgowe można zakupić wyłącznie na wskazane miejsca w strefie 2 oraz 3. Pula biletów jest ograniczona.
5.    Biletów ulgowych nie można zakupić za pośrednictwem strony Internetowej (sprzedaży online) oraz sprzedaży w zewnętrznych firmach zajmujących się dystrybucją biletów Teatru Syrena.
6.    Bilety można zakupić bezpośrednio w kasie Teatru Syrena, możliwa jest również wcześniejsza rezerwacja telefoniczna oraz rezerwacja e-mail. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów ulgowych i opłacenie ich za pośrednictwem przelewu bankowego.
7.    Termin wykupu zarezerwowanych biletów ustalany jest w trakcie telefonicznej  rezerwacji lub w e-mailu zwrotnym , po upływie tego okresu rezerwacja jest anulowana.
8.    Zwroty biletów można dokonać na takich samych zasadach, które przysługują podczas zakupu biletu „normalnego”. Zwrot wyłącznie za okazaniem paragonu fiskalnego możliwy jest najpóźniej na 2 dni robocze przed spektaklem w przypadku rezerwacji  indywidualnych bez względu na formę płatności

9.    Każda osoba kupująca bilet ulgowy może być poproszona o okazanie legitymacji uprawniającej do skorzystania z ulgi bezpośrednio przed wejściem na widownie